OnePlus Ace 3 Pro özellikleri ortaya çıkmaya başladı!

Yaklaşık bir hafta önce OnePlus, Ace 3V modelini orta-üst seviye özelliklerle tanıttı. Henüz yeni telefonun üzerinden bir hafta geçmiş olmasına rağmen, OnePlus tarafından seriye ek olarak tanıtılması beklenen Ace 3 Pro modelinin özellikleri sızdırılmaya başladı. Görünen o ki bu sene içinde gelecek olan Ace 3 Pro, iddialı özelliklere sahip olacak. İşte OnePlus Ace 3 Pro beklenen özellikleri…

OnePlus Ace 3 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 işlemciden gücünü alacak

Yılın ilk aylarında tanıtılan Ace 3 modelinden sonra marka, Ace 3V modelini geçtiğimiz hafta Çin pazarında tanıttı. Şimdi de serinin en üst modeli olması beklenen OnePlus Ace 3 Pro hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı. En önemli özelliklerden biri de bu yılın üçüncü çeyreğinde tanıtılması beklenen cihazın gücünü Snapdragon 8 Gen 3 işlemciden alacak olması.

Qualcomm tarafından şimdiye kadar üretilmiş olan en güçlü mobil yonga seti Snapdragon 8 Gen 3, 1 adet 3.3 GHz ARM Cortex-X4, 3 adet 3.2 GHz ARM Cortex-A720, 2 adet 3.0 GHz ARM Cortex-A720 ve 2 adet 2.3 GHz ARM Cortex-A520 çekirdeklerine sahip. Ayrıca işlemci Adreno 750 grafik birimine ev sahipliği yapıyor.

Sızdırılan ekran özelliklerine baktığımızda beklenen cihazın 1.5K 8T LTPO kavisli bir ekranla tanıtılacağını görebiliyoruz. Çin pazarına özel olacağı iddia edilen telefonun metal çerçeveye sahip olması beklenirken, Ace 3 Pro modelinin 100W hızlı şarj desteğiyle tanıtılması da ortaya çıkan detaylardan biri.

50 Megapiksel ana kamerayla tanıtılması beklenen OnePlus Ace 3 Pro, selefi modellerine göre daha gelişmiş özelliklere sahip olacak. Serinin önceki versiyonu Ace 2 Pro, Ağustos ayında tanıtıldığından dolayı 3 Pro da aynı ay içerisinde tanıtılabilir. Ağustos ayında herhangi bir zamanda tanıtılması planlanan telefonun global pazarda tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz belli değil.

Peki ya siz OnePlus Ace 3 Pro özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x